wibratory
Zadzwoń +48 792 782 402

WIBRATORY, LISTWY, WIĄZARKI, ZACIERACZKI DO BETONU

WCIĄGARKA ELEKTRYCZNA GEDA MAXI 120S DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH ELEMENTÓW 20 / 60 M / MIN

WIĄZARKA DO ZBROJEŃ LXT 18 V MAKPAC MAKITA DTR180ZJ DO AUTOMATYCZNEGO WIĄZANIA PRĘTÓW ZBROJEŃ 2,6 KG

Wiązarka do zbrojeń LXT 18 V MAKPAC MAKITA DTR180ZJ służy do prac zbrojarskich. Wiązarka do zbrojeń jest doskonałym rozwiązaniem do automatycznego wiązania prętów zbrojeń. Używając Wiązarki MAKITA uzyskujemy pewność stabilności i trwałości zbrojenia. Wiązarka znacząco przyspiesza praca zbrojarskie. Wiązarka jest bardzo prosta i wygodna w obsłudze, obsługa jedną ręką umożliwia korekcję pozycji zbrojenia przy pomocy drugiej ręki. Wiązarka posiada również automatyczny wyłącznik zasilania. Klucz imbusowy można przechować w korpusie wiązarki do zbrojeń MAKITA. Wygodna rękojeść i łatwa wymiana szpuli drutu łączącego zapewnia komfortowe automatyczne wiązanie prętów zbrojeń.

Dane techniczne:

System: LXT 14.4 V / LXT 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Średnica drutu wiązałkowego: 0,8 mm
Średnica wiązanych prętów zbrojeniowych: Od 10 x 10 mm do (13 x 2) x (13 x 2) mm
Liczba wiązań na szpulę: ok. 120
Regulacja siły wiązania: 6-stopniowa
Długość: 304 mm
Waga: 2,6 kg

WIBRATOR DO BETONU MAR-POL DO ZAGĘSZCZANIA MIESZANKI BETONOWEJ 2 400 W

WIBRATOR DO BETONU MAR-POL DO ZAGĘSZCZANIA MIESZANKI BETONOWEJ 2 400 W

Wibrator do betonu jest przeznaczony do prac remontowo-budowlanych. Wibrator MAR-POL doskonale nadaje się do zagęszczania mieszanki betonowej. Użycie wibratora zapobiega powstaniu w betonie nadmiernej ilości porów i przestrzeni nie wypełnionych mieszanką betonową. Moc 2 400 W oraz obroty 4 500 rpm sprawiają, że wibrator do betonu MAR-POL jest uniwersalnym urządzeniem.

Dane techniczne:

Moc: 2 400 W
Obroty: 4 500 rpm
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Wąż: 38 mm x 6 m

LISTWA WYGŁADZAJĄCA BIG BLUE DO RÓWNOMIERNEGO WYGŁADZANIA BETONU 900 MM

LISTWA WYGŁADZAJĄCA BIG BLUE DO RÓWNOMIERNEGO WYGŁADZANIA BETONU 900 MM

Listwa wygładzająca BIG BLUE jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Listwa BIG BLUE służy do równomiernego wygładzania betonu. Listwa została wykonana ze stali szlachetnej co gwarantuje jej trwałość. Regulowana głowica listwy wygładzającej BIG BLUE pozwala na regulację kąta natarcia listwy na beton w każdej chwili, pozwala to szybko i wygodnie przeprowadzić wygładzanie betonu.

Dane techniczne:

Waga: 11,10 kg
Szerokość: 900 mm
Głębokość: 300 mm
Długość uchwytu: 5,4 m

LISTWA WIBRACYJNA DO BETONU

LISTWA WIBRACYJNA DO BETONU

Listwa wibracyjna do betonu jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Listwa wibracyjna służy do jednoczesnego zagęszczania i zacierania betonu na posadzkach lub stopach. Dzięki temu pozbywamy się powietrza z jego struktury i uzyskamy gładką, jednolitą powierzchnię. Listwa będzie idealnym rozwiązaniem do wykonywania małych i średnich posadzek betonowych.

Dane techniczne:

Ilość szczebli: 3 x 14
Waga: 35 kg
Wysokość całkowita: 11,10 m
Wysokość po złożeniu: 4,39 m
Wysokość do podestu: 7,24 m
Antypoślizgowe stopki TAK
ZACIERACZKA DO BETONU BARIKELL 4-90 DO ZACIERANIA I WYRÓWNYWANIA NIEDOSKONAŁOŚCI POWIERZCHNI BETONU 6 KW

ZACIERACZKA DO BETONU BARIKELL 4-90 DO ZACIERANIA I WYRÓWNYWANIA NIEDOSKONAŁOŚCI POWIERZCHNI BETONU 6 KW

Zacieraczka do betonu BARIKELL 4-90 jest przeznaczona do prac budowlano-remontowych. Zacieraczka BARIKELL doskonale nadaje się do wyrównywania i zacierania niedoskonałości powierzchni betonu. Zacieraczka jest perfekcyjnym rozwiązaniem do wykonania posadzek betonowych. Trwała konstrukcja zacieraczki do betonu to gwarancja długiej żywotności urządzenia. Zacieraczka jest prosta w obsłudze i bardzo bezpieczny podczas intensywnego zacierania i wyrównywania betonu. Pokrycie elementów zacieraczki chromem znacząco ułatwia proces czyszczenia, a także przedłuża żywotności zacieraczki. Silnik o wysokiej mocy i długie ramię gwarantuje komfortowe zacieranie i wyrównywanie powierzchni betonu.

Dane techniczne:

Silnik: HONDA GX270
Średnica zacierania: 900 mm
Ciężar: 84kg
Moc: 6 kW
Prędkość obrotowa łopatek: 70-125
Wymiary: 1000x1780x980
Rozrusznik: Ręczny
Zbiornik paliwa: 6 Litrów

ZACIERACZKA DO BETONU DYNAMIC DJM-600 DO ZACIERANIA I WYRÓWNYWANIA NIEDOSKONAŁOŚCI POWIERZCHNI BETONU 2 KW

ZZacieraczka do betonu DYNAMIC DJM-600 jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Zacieraczka do betonu DYNAMIC służy do wyrównywania niedoskonałości powierzchni i zacierania betonu. Zacieraczkę można użyć także do wcierania materiałów utwardzających w powierzchnię. Zacieraczkę do betonu można wykorzystać także do naprawy i konserwacji betonu. Zaprojektowanie urządzenia z obrotową ramą ochronną sprawia, że jest szczególnie polecana do narożników i krawędzi. Zacieraczka wyróżnia się wybitną dokładnością pracy. Elektryczny silnik umożliwia korzystanie z zacieraczki w zamkniętych pomieszczeniach. Rama i uchwyt zacieraczki do betonu jest wyposażona w system zmniejszający drgania podczas wyrównywania i zacierania.

Dane techniczne:

Silnik: elektryczny
Średnica zacierania: 600 mm
Ciężar: 46 kg
Moc: 2 kW
Prędkość obrotowa łopatek: 90 rpm
Wymiary: 250 x 150 mm