piły spalinowe
Zadzwoń +48 792 782 402

PIŁY SPALINOWE, PRZECINARKI, UKOŚNICE DO DREWNA

PIŁA SPALINOWA OLEO-MAC GS 411 325 DO CIĘCIA I OBRÓBKI DREWNA 1,9 KW

Piła spalinowa OLEO-MAC GS 411 325 jest przeznaczona do prac ogrodniczych oraz wycinkowych. Piła spalinowa OLEO MAC jest przeznaczona do wszystkich prac związanych z cięciem i obróbką drewna. Piłę spalinową stosuje się w ratownictwie, ogrodnictwie oraz przemyśle drzewnym. Piła znajdzie zastosowanie w wycinaniu drzew , krzewów, cięciu gałęzi i drewna opałowego do pieca lub kominka. Właściwy wydatek oraz maksymalna trwałość piły spalinowej jest zagwarantowana przez automatyczną pompkę olejową, wykonaną z aluminium. Zmniejszone zużycie paliwa oraz łatwe uruchomienie zapewnia cyfrowa cewka z elektroniczną regulacją. Przed szkodliwymi wibracjami chroni układ antywibracyjny piły spalinowej OLEO-MAC z 3 sprężynami i 2 gumowymi amortyzatorami.

Dane techniczne:

Moc: 1,9 kW
Pojemność: 39 cm3
Długość prowadnicy: 41 cm
Łańcuch: ⅜ x .05
Pompa Olejowa: automat, regulowana, nie podaje oleju na biegu jałowym
Pojemność zbiornika oleju: 0.32 l
Waga (bez łańcucha i prowadnicy): 4,4 kg

PIŁA OLEO-MAC GS 650 DO CIĘCIA I OBRÓBKI DREWNA 3,9 KW

Piła OLEO-MAC GS 650 jest przeznaczona do prac ogrodniczych i wycinkowych. Piłą spalinową OLEO-MAC sprawnie poradzisz sobie z wszystkimi pracami, w których będziesz ciął i obrabiał drewno. Piła znajdzie również zastosowanie w ogrodnictwie, przemyśle drzewnym, a nawet w ratownictwie. Piła spalinowa to doskonałe rozwiązanie do wycinki krzewów, drzew, cięcia drewna opałowego do kominka i pieca, a także do cięcia gałęzi. Korpus piły, wykonany z aluminium, daje całkowitą pewność odporności na zużycie, doskonałe rezultaty pracy i trwałość urządzenia. Duża powierzchnia filtrująca piły, gwarantuje optymalną ochronę silnika, nawet w zapylonym otoczeniu. Wyjątkowy system przeciwdrganiowy, który złożony jest z aż 6 amortyzatorów, zapewnia maksymalną ochronę przed wibracjami i zwiększa komfort cięcia i obróbki.

Dane techniczne:

Moc: 3,9 kW
Pojemność: 63,4 cm3
Długość prowadnicy: 76 cm
Łańcuch: ⅜ x .058
Pompa Olejowa: regulowana, automatyczna
Pojemność zbiornika oleju: 0,45 l
Pojemność zbiornika paliwa: 0,8 l
Waga (bez łańcucha i prowadnicy): 6,3 kg

PILARKA BOSCH GKS 190 DO CIĘCIA 1 400 W

Pilarka BOSCH GKS 190 jest urządzeniem przeznaczonym do wielu różnych prac pilarskich w przemyśle i rzemiośle. Wykorzystuje się ją także w pracach wykończeniowych i ogólnobudowlanych. Pilarka jest stworzona do wykonywania cięć wzdłużnych, poprzecznych i ukośnych w drewnie lub innych materiałach. Lekkość i kompaktowość pilarki BOSCH to gwarancja wygody użytkowania. Solidność pilarki, zapewniona jest przez zastosowania perforowanej podstawy aluminiowej i pokrywy wahadłowej z odlanego ciśnieniowo aluminium, gwarantuje to tym samym długą żywotność pilarki. Korzystając z pilarki BOSCH GKS 190 mamy pewność pozostawienia czystego miejsca pracy, dzięki skutecznemu systemowi odprowadzaniu wiórów. Zapewnia to również lepszą widoczność materiału, który tniemy. Pilarka jest również wyposażona w blokadę wrzeciona.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 400 W
Ø tarczy pilarskiej: 190 mm
Ø otworu tarczy: 30 mm
Prędkość obrotowa: 5 500 / min
Waga: 4,2 kg
Max głębokość cięcia w drewnie 90o: 70 mm
Max głębokość cięcia w drewnie 45o: 50 mm
Emisja drgań: 2,5 m/s2

UKOŚNICA DO PANELI BOSCH GCM 8SJL DO CIĘCIA KĄTOWEGO 1 600 W

Ukośnica do paneli BOSCH GCM 8 SJL jest stosowana w pracach remontowych i budowlanych, a także do prac stolarskich. Ukośnica do paneli BOSCH to doskonałe urządzenie do cięcia paneli pod odpowiednim kątem. Ukośnicy używa się głównie do cięcia drewna. Ukośnica charakteryzuje się wyjątkową precyzją cięcia. Drewno po skorzystaniu z ukośnicy BOSCH, nie jest postrzępione. Ukośnica jest doskonałym rozwiązaniem do cięcia drewna pod stolarkę okienną lub do schodów i balustrad. 2 dyszowy system odsysania pyłu, wbudowany w ukośnicę, zapewnia lepszą widoczność podczas cięcia materiału oraz czyste miejsce pracy. Ukośnicę bez problemu obsługują zarówno leworęczni jak i praworęczni użytkownicy. Mała masa ukośnicy pozwala na jej łatwe przenoszenie na różne miejsca pracy. Miękka okładzina softgrip gwarantuje niesamowity komfort cięcia.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 600 W
Ustawienie kąta: 52o L / 60o P
Ø tarczy pilarskiej: 216 mm
Ustawienie nachylania: 47 ° L / 2 ° P
Wydajność cięcia przy 0°: 70 x 312 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem): 70 x 214 mm
Wydajność cięcia przy 45° (ukośnie): 48 x 312 mm
Wymiary: 910 x 460 x 410 mm

PIŁA SZABLASTA BOSCH GSA 1300 PCE DO CIĘCIA 1 300 W

Piła szablasta BOSCH GSA 1300 PCE jest przeznaczona do prac budowlanych i remontowych. Piła szablasta BOSCH jest poręcznym urządzeniem do cięcia różnych materiałów. Piłą wykonuje się niesamowice gładkie, szybkie i precyzyjne cięcia, bez postrzępień. Z piły szablastej możemy skorzystać w domu ale także na zewnątrz. Piła szablasta jest uniwersalnym narzędziem warsztatowym. Z piły szablastej korzystają ogrodnicy, stolarze, mechanicy, ślusarze i instalatorzy. Piła BOSCH posiada najniższy wskaźnik poziomu drgań w tej klasie urządzeń. Rękojeść, system równoważenia masy, a także komfortowa rękojeść to gwarancja wygodnego cięcia. Silnik 1 300 W z systemem Constant Electronic zapewnia doskonałą skuteczność cięcia. System SDS umożliwia wymianę brzeszczotu jedną ręką. Dioda zamontowana w pile, umożliwia oświetlenie ciemnych miejsc.

Dane techniczne:

Moc: 1 300 W
Piła, długość skoku: 28 mm
Prędkość skokowa: 2 900 / min
Waga: 4,1 kg
Głębokość cięcia w drewnie: 230 mm
Głębokość cięcia profili i rur metalowych: 20 mm
Emisja drgań: 21 m/s2