niwelatory
Zadzwoń +48 792 782 402

NIWELATORY, DETEKTORY, URZĄDZENIA POMIAROWE

DALMIERZ LASEROWY BOSCH DLE 40 DO POMIARÓW 0,18 KG

Dalmierz laserowy BOSCH DLE 40 jest przeznaczony do prac związanych z wykonywaniem pomiarów np; podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych we wnętrzach, montażowych, instalacyjnych i geodezyjnych. Dalmierza laserowego BOSCH używa się do mierzenia odległości na placu budowy, a także podczas prac geodezyjnych. Najmniejszy dalmierz laserowy na świecie. Dalmierz wyróżnia się najwyższą precyzją i poręcznym formatem. Precyzyjne, intuicyjne pomiary długości powierzchni. Dalmierz jest bardzo prosty w obsłudze za sprawą logicznego i przejrzystego wyświetlacza. Miękka rękojeść soft grip to pewność komfortu mierzenia dalmierzem laserowym BOSCH DLE 40. Za odporność urządzenia w warunkach budowlanych odpowiada klasa ochrony IP 54 i mocna konstrukcja dalmierza.

Dane techniczne:

Masa: 0,18 kg
Zakres pracy: 0-40 m
Dioda laserowa: 635 nm
Moc diody lasera: 1 mW
Czas pomiaru 0,5 s
Czas pomiaru max: 4 s
Zasilanie: 4 x1,5 V
Min. zakres pomiaru: 0,05 m

DETEKTOR BOSCH GMS 120 DO LOKALIZACJI OBIEKTÓW W ŚCIANACH 120 MM

Intuicyjny i prosty w obsłudze Detektor BOSCH GMS 120 jest przeznaczony do wykrywania obiektów. Detektor BOSCH GMS wykrywa obiekty takie jak; metale magnetyczne, metale niemagnetyczne, przewody pod napięciem i konstrukcje drewniane. Dzięki zlokalizowaniu różnych obiektów w ścianie, przed rozpoczęciem np; wiercenia, zapobiegniesz uszkodzeniom i zwiększasz bezpieczeństwo swojej pracy. Detektor szczególnie przydaje się do wykrywania obiektów podczas prac remontowych i prac takich jak; montaż szaf, umywalek, blatów kuchennych, kotłów i systemów grzewczych, instalacji klimatyzacji i systemów przeciwpożarowych. Detektor BOSCH GMS 120 jest najchętniej wybieranym detektorem, posiada system automatycznej kalibracji, wspomagając tym samym precyzyjne pomiary. Detektor BOSCH GMS 120 posiada skalę Centre Finder, funkcja umożliwia wskazanie środka wykrywanych obiektów oraz materiału z jakiego jest wykonany. Trójkolorowy pierścień diodowy LED detektora wyraźnie wskazuje wykrycie lub brak wykrycia obiektu. Detektor jest bardzo trwały za sprawą gumowej okładziny, odpornej obudowy na uderzenia, a także stopniem ochrony przed pyłem i wodą IP54.

Dane techniczne:

Max. głębokość detekcji: 120 mm
Max głębokość detekcji metali magnetycznych: 120 mm
Max głębokość detekcji metali niemagnetycznych: 80 mm
Max głębokość detekcji przewodów: 50 mm
Max głębokość detekcji konstrukcji z drewna: 38 mm
Ochrona: IP 54
Zasilanie: 1 x 9 V 6LR61
Waga: 0,27 kg

NIWELATOR LASEROWY STANLEY RL200GR DO WYZNACZANIA RÓŻNIC WYSOKOŚCI 200 M

Niwelator laserowy STANLEY RL200GR jest przeznaczony do wyznaczania różnicy wysokości punktów pomiarowych. Niwelator laserowy jest używany do prac budowlanych ale przydaje się również podczas prac remontowych i geodezyjnych. Najczęściej niwelator laserowy spotkamy na placach budowy lub w remontowanych obiektach. Niwelator laserowy jest także podstawowym narzędziem każdego geodety. Niwelator doskonale sprawdza się na budowie, podczas projektowania ogrodu i budowania oraz modernizacji dróg. Niwelator laserowy to idealne rozwiązanie podczas tworzenia mapy terenu i budowania parkingów. Niwelatorem można również sprawdzić poprawność wykonanych fundamentów oraz ścian, które postawiła firma budowlana. Niwelatorem da się także sprawdzić kąt między ścianą działową, a podłogą i sufitem. Niwelator to doskonałe rozwiązanie do wypoziomowania gruntu, stworzenia podjazdu lub chodnika. Niwelator laserowy STANLEY RL200GR znakomicie sprawdza się podczas remontu. Możemy nim sprawdzić poziom dekoracji wnętrz, niwelatorem wyznaczymy także punkty do zawieszenia obrazów i zdjęć. Wiązka laserowa niwelatora umożliwia także precyzyjne malowanie dekoracyjnych pasów na ścianie, precyzyjne odcięcie sufitu, tapetowanie, wyznaczanie linii, do której będziemy układać boazerię. Niwelatorem sprawdzimy także czy kafelki są ułożone w linii prostej.

Dane techniczne:

Dokładność poziomowania: 1,6 mm na 30 m
Zakres samopoziomowania: 5 stopni
Zasięg pomiaru: do 200 m
Dodatkowe właściwości: wodoszczelny
Dioda laserowa: 650 nm
Moc diody: 1 mW
Zakres temperatury pracy: -6oC do +49oC
Wytrzymałość baterii: do 25 godzin

NIWELATOR OPTYCZNY STANLEY AL24DVP DO WYKONYWANIA POMIARÓW RÓŻNIC WYSOKOŚCI 90 M

Niwelator optyczny STANLEY AL24DVP to urządzenie służące do wyznaczania różnicy wysokości punktów pomiarowych. Niwelator optyczny jest wykorzystywany w pracach budowlanych, remontowych, montażowych, instalacyjnych i geodezyjnych. Niwelator optyczny jest często spotykany na placach budowy. Niwelator to jeden z podstawowych narzędzi pracy geodety. Niwelator optyczny STANLEY AL24DVP wykorzystuje się podczas projektowania ogrodów i modernizacji dróg. Niwelator optyczny świetnie sprawdzi się do przeprowadzania pomiarów pod budowanie dróg i parkingów. Niwelator idealnie nadaje się do tworzenia mapy terenu. Doskonale nadaje się również do sprawdzenia poprawności fundamentów i ścian. Niwelatorem można także zmierzyć kąt między ścianą działową a podłogą i sufitem. Niwelator optyczny STANLEY AL24DVP to idealne rozwiązanie do wypoziomowania gruntu, do stworzenia chodnika i podjazdu.

Dane techniczne:

Dokładność: 1,6 mm na 45 m
Zasięg: 90 m
Stopień ochrony: 54IP
Dioda: 24x
Poziomowanie: ręczne
Sposób niwelowania: samopoziomujący mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym
Pole widzenia: 1o 15’
Pozostałe: Odporny na trudne warunki pogodowe

KOŁO POMIAROWE MW 40 DO WYKONYWANIA POMIARÓW 9999,9 M

Koło pomiarowe MW 40 jest przeznaczone do wykonywania pomiarów odległości. Koło pomiarowe stosuje się podczas prac budowlanych, remontowych i drogowych. Koło pomiarowe sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie można zastosować dalmierza. Wykorzystując koło pomiarowe do przeprowadzania pomiarów mamy pewność, że zostaną również uwzględnione nierówności terenu ponieważ odległość wyznaczona kołem jest długością rzeczywistą. Wygodna rękojeść koła zapewnia niezwykły komfort przeprowadzania prac pomiarowych. Koło pomiarowe można zastosować nawet w trudnych warunkach ponieważ wykonanie z odpornego materiału, gwarantuje trwałość urządzenia.

Dane techniczne:

Średnica kółka: 318mm
Licznik: 9999,9m
Dokładność: 10cm
Pomiar: w przód i w tył

LASER PŁASZCZYZNOWY BOSCH GLL 3-80 C DO WYKONYWANIA POMIARÓW 120 M

Laser płaszczyznowy BOSCH GLL 3-80 C jest przeznaczony do prac budowlanych, prac remontowych oraz prac montażowych i instalacyjnych. Laser płaszczyznowy BOSCH doskonale poradzi sobie zarówno w otwartej przestrzeni jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Laserem płaszczyznowym w prosty sposób wyznaczymy piony, poziomy i kąty proste. Laser o zakresie 360 stopni, wyświetla 3 linie, pozwala to na prowadzenie pomiarów w poziomie i w pionie, w całym pomieszczeniu, nie musimy przestawiać urządzenia. Laser płaszczyznowy ma solidną i kompaktową konstrukcję, która gwarantuje niezwykłą trwałość urządzenia. Laser płaszczyznowy BOSCH GLL 3-80 C jest bardzo wygodny ponieważ można nim sterować zdalnie za pomocą Bluetooth.

Dane techniczne:

Zasięg z odbiornikiem: 120 m
Zasięg pracy: 30 m
Dokładność: +/- 0,2 mm / m
Zakres temperatur: -10oC do 40oC
Dioda lasera: 630 - 650 nm do 10 mW
Zakres automatycznego poziomowania: ± 4°
Czas niwelowania: 4 s
Ochrona: IP54

ŁATA NIWELACYJNA TELESKOPOWA STANLEY DO WYKONYWANIA POMIARÓW RÓŻNIC WYSOKOŚCI ALUMINIOWA

Łata niwelacyjna teleskopowa STANLEY jest przeznaczona do prac budowlanych, montażowych oraz instalacyjnych, a także do prac ziemnych i geodezyjnych. Łata niwelacyjna jest niezbędny element każdego zestawu niwelacyjnego. Łata w użyciu z niwelatorem optycznym lub laserowym, umożliwia pomiar różnic wysokości. Lekka i poręczna, łatwo przenosi się ją na inne miejsce pomiarów dzięki wykonaniu z lekkiego stopu z aluminium. Nakładki z tworzywa zabezpieczają krawędzie sekcji łaty, gwarantując trwałość nawet w trudnych warunkach. Nakładki łaty teleskopowej są chronione przed korozją i wilgocią. Solidne zatrzaski blokują poszczególne elementy łaty STANLEY przed ponownym złożeniem.

Dane techniczne:

Materiał: aluminium
Krawędzie sekcji: zabezpieczone przed uszkodzeniem nakładki
Miary: Podział “E”, Podział milimetrowy