img
Zadzwoń +48 792 782 402
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH3001 DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2,7 KW

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH3001 DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2,7 KW

Agregat prądotwórczy FOGO FH3001 jest przeznaczony do prac związanych z zasilaniem urządzeń elektrycznych i awaryjnym zasilaniem urządzeń. Agregat prądotwórczy jest niezbędny w sytuacjach takich jak; zasilanie domów jednorodzinnych w przypadku awarii, zasilanie domów letniskowych, jako zabezpieczenie przed gwałtownym wzrostem poboru energii, zasilanie elektronarzędzi, maszyn i urządzeń podczas prac budowlanych i instalacyjnych w terenie. Agregaty prądotwórcze wykorzystuje się również podczas organizacji imprez plenerowych, koncertów, festynów, przedstawień teatralnych, rozgrywek sportowych, imprez okolicznościowych na terenach bez dostępu do sieci elektrycznej. Agregat prądotwórczy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stały dopływ energii elektrycznej jest wymagany np; szpitale, gabinety zabiegowe i diagnostyczne, windy, transport miejski, hodowle zwierząt, liniach produkcyjnych, serwery. Niewielki rozmiar i niska waga czyni agregat doskonałym urządzeniem mobilnym. Zwarta i wytrzymała konstrukcja to pewność trwałości agregatu. Wyłącznik termiczny chroni agregat prądotwórczy FOGO przed przegrzaniem. W agregacie prądotwórczym znajduje się również czujnik poziomu oleju.

Dane techniczne:

Moc maksymalna: 3 kW
Moc znamionowa: 2,7 kW
Częstotliwość: 50 Hz
Napięcie: 230 V
Prąd znamionowy: 11,7 A
Silnik: Honda
Model: GX 200
Pojemność: 196 cm3

ZASILANIE TYMCZASOWE - AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH 6001 R DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 5,6 KW

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH 6001 R DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 5,6 KW

Agregat prądotwórczy FOGO FH 6001 R jest przeznaczony do prac związanych z awaryjnym zasilaniem urządzeń i ogólnym zasilaniem urządzeń elektrycznych. Agregat prądotwórczy jest niezbędny w sytuacjach takich jak; zasilanie domów jednorodzinnych w przypadku awarii, zasilanie domów letniskowych, jako zabezpieczenie przed gwałtownym wzrostem poboru energii, zasilanie elektronarzędzi, maszyn i urządzeń podczas prac budowlanych i instalacyjnych w terenie, organizacja imprez plenerowych, koncerty, festyny, przedstawienia teatralne, rozgrywek sportowych, imprez okolicznościowych na terenach bez dostępu do sieci elektrycznej.

Agregat prądotwórczy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stały dopływ energii elektrycznej jest wymagany np; szpitale, gabinety zabiegowe i diagnostyczne, windy, transport miejski, hodowle zwierząt, liniach produkcyjnych, serwery. Mocna obudowa agregatu sprawia, że można bez problemu użyć go do wytwarzania energii elektrycznej w trudnym terenie i w niesprzyjających warunkach. Agregat prądotwórczy FOGO jest przygotowany zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej. Pojemny zbiornik agregatu pozwala na długie wytwarzanie energii elektrycznej bez przerw. Zamontowany wyłącznik termiczny, chroni agregat przed przegrzaniem. Niewielki rozmiar i waga, umożliwiają prosty transport agregatu. Trwała konstrukcja agregatu to pewność długiej żywotności urządzenia.

Dane techniczne:

Moc maksymalna: 6,2 kW
Moc znamionowa: 5,6 kW
Częstotliwość: 50 Hz
Napięcie: 230 V
Prąd znamionowy: 24,3 A
Silnik: Honda
Model: GX 390
Pojemność: 389 cm3

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 15000 TE DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 5,4 KW

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 15000 TE DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 5,4 KW

FOGO FV 15000 TE jest przeznaczony do prac związanych z zasilaniem urządzeń elektrycznych i awaryjnym zasilaniem urządzeń. Agregat prądotwórczy FOGO jest niezbędnym wyposażeniem do zasilania domów jednorodzinnych w przypadku awarii, zasilania domów letniskowych, do zabezpieczenia przed przed gwałtownym wzrostem poboru energii, zasilania elektronarzędzi, maszyn i urządzeń podczas prac budowlanych i instalacyjnych w terenie, do organizacji imprez plenerowych, koncertów, festynów, przedstawień teatralnych, rozgrywek sportowych, imprez okolicznościowych na terenach bez dostępu do sieci elektrycznej. Agregat prądotwórczy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stały dopływ energii elektrycznej jest wymagany np; szpitale, gabinety zabiegowe i diagnostyczne, windy, transport miejski, hodowle zwierząt, liniach produkcyjnych, serwery. Agragat pomimo dużej mocy, ma niski poziom zużycia paliwa.

Dane techniczne:

Moc 3~ max / znam: 14,5 kVA / 12,5 KVA
Prąd znamionowy 3~: 18,1 A
Moc 1~ max / znam: 6 kW / 5,4 kW
Częstotliwość: 50 Hz
Napięcie: 400 / 230 V
Prąd znamionowy: 23,5 A
Silnik: Vanguard
Model: 3854

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20000 TE DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 7,2 KW

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20000 TE DO WYTWARZANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ 7,2 KW

Agregat prądotwórczy FOGO FV 20000 TE jest przeznaczony do prac związanych z awaryjnym zasilaniem urządzeń i ogólnym zasilaniem urządzeń elektrycznych. Agregat jest niezbędny w sytuacjach takich jak; zasilanie domów jednorodzinnych w przypadku awarii, zasilanie domów letniskowych, jako zabezpieczenie przed gwałtownym wzrostem poboru energii, zasilanie elektronarzędzi, maszyn i urządzeń podczas prac budowlanych i instalacyjnych w terenie, organizacja imprez plenerowych, koncerty, festyny, przedstawienia teatralne, rozgrywek sportowych, imprez okolicznościowych na terenach bez dostępu do sieci elektrycznej. Agregat prądotwórczy FOGO FV 20000 TE sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stały dopływ energii elektrycznej jest wymagany np; szpitale, gabinety zabiegowe i diagnostyczne, windy, transport miejski, hodowle zwierząt, liniach produkcyjnych, serwery. Agregat posiada ogromną moc, która w połączeniu z dużym zbiornikiem paliwa, pozwoli na wytworzenie dużej ilości energii elektrycznej przez długi czas. Pomimo dużej mocy agregat nie zużywa dużych ilości paliwa.

Dane techniczne:

Moc 3~ max / znam: 19,5 kVA / 17,5 KVA
Prąd znamionowy 3~: 25,4 A
Moc 1~ max / znam: 8 kW / 7,2 kW
Częstotliwość: 50 Hz
Napięcie: 400 / 230 V
Prąd znamionowy: 31,3 A
Silnik: Vanguard
Model: 5434